Zawody F1N rok 2020

Miesięcznik „Modelarz”  3/2020 opisuje zawodników Modelarni Bieruń uczestniczących w zawodach F1N oraz F1D

Zawody F1N

modelarz-2020-03-1-12 modelarz-2020-03-1-13 modelarz-2020-03-1-14 modelarz-2020-03-1-15 modelarz-2020-03-1-16 

Zawody F1D

modelarz-2020-03-1-22modelarz-2020-03-1-23

modelarz-2020-03-1-24
Modelarz 03/2020

 

Zielonka 2020

Zawody Halowych Modeli Latających Klasy F1N w ramach Pucharu Polski o Puchar Burmistrza

Miasta Zielonka

20200308_170139_resized

Tym razem w zawodach uczestniczyli nasi seniorzy i zakwalifikowali się na następujących miejscach:

Senior

3. Tomasz Dudzik

4. Grzegorz Pukowiec

5. Piotr Ryguła

 

Pyskowice 2020

Dnia 1.03.2020 w Pyskowicach  drugi dzień zmagań na zawodach F1N

Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych o Puchar Prezesa GSML zaliczane do Pucharu Polski

Młodzik

  1. Julia Łube

2. Lev Khukhrianskyi

3. Nazarii Khukhrianskyi

6. Julia Jasińska

Młodzik – Dziewcząt

  1. Julia Łubek

3. Julia Jasińska

Junior – Młodszy

2. Barbara Durkalec

Senior

2. Tomasz Dudzik

5. Piotr Ryguła

7. Grzegorz Pukowiec

Pyskowice 2020

Dnia 29.02.2020 w Pyskowicach odbyły się zawody F1N

XV Zawodach Modeli Halowych O Puchar Dyrektora M O K i S-uw Pyskowicach Zaliczanych do punktacji Pucharu Polski w klasie F1N 2020

Młodzik

  1. Julia Łube

3. Lev Khukhrianskyi

8. Nazarii Khukhrianskyi

Młodzik – Dziewcząt

  1. Julia Łubek

Junior – Młodszy

3. Barbara Durkalec

Senior

2. Piotr Ryguła

4. Tomasz Dudzik

6. Grzegorz Pukowiec

 

Kraków 2020

Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N
zaliczane do Pucharu Polski -PUCHAR LAJKONIKA Kraków 22.02.2020r.

Mistrzowie Polski znów na szczycie w dzisiejszych zawodach F1N, które odbyły się w Krakowie zawodnicy z Modelarni LOK Bieruń w poszczególnych kategoriach zajęli następujące miejsca:

Młodzik

  1. Julia Łubek
  2. Nazarii Khukhrianskyi
  3. Lev Khukhrianskyi

9. Julia Jasińska

Młodzik – Dziewcząt

  1. Julia Łubek
  2. Julia Jasińska

Junior – Młodszy

  1. Barbara Durkalec

Senior

2. Piotr Ryguła

3. Tomasz Dudzik

6. Grzegorz Pukowiec

 

Grodków 2020

W dniu 09.02.2020 odbyły się kolejne zawody zaliczane do Pucharu Polski.

Osiągnięcia naszych zawodników w podziale na konkurencje:

 

W kategorii – Młodzik

  1. Julia Łubek – Modelarnia Bieruń

 2. Julia Jasińska – Modelarnia Bieruń

11. Nazarii Khukhrianski – Modelarnia Bieruń

13. Lev Khukhrianski – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Młodzik dziewcząt

  1. Julia Łubek – Modelarnia Bieruń
  2. Julia Jasińska – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Junior Młodszy

  1. Barbara Durkalec – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Senior

  1. Piotr Ryguła – Modelarnia Bieruń
  2. Grzegorz Pukowiec – Modelarnia Bieruń
  3. Tomasz Dudzik – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Open

  1. Marek Kalinowski – Modelarnia Bieruń

 

Hrubieszów 2020

Dnia 01.02.2020 r. na hali HOSiR,  odbyły się XIII Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N zaliczane do  Pucharu Polski ,,O puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa” . W imprezie uczestniczyli zawodnicy w przedziale wiekowym od 7 do 70 lat. W tym roku w zawodach wzięło udział ponad 70 zawodników z całej Polski.

 Poziom sportowy był bardzo wysoki o czym świadczy nowy rekord obiektu 49,3 sek ustanowiony przez Filipa Rudzińskiego z Osir Suwałki. Najlepsi zawodnicy, otrzymali puchary i drobne upominki, ufundowane przez Martę Majewską – Burmistrz Miasta Hrubieszowa. Nagrody zwycięzcom, wręczył  Zastępca Burmistrza Paweł Wojciechowski

Pierwsze zawody rundy wiosennej 2020. Mistrzowie Polski w wyśmienitej formie dzięki regularnym treningom młodzież oraz seniorzy Modelarni LOK Bieruń znów na szczycie.

W kategorii – Młodzik
1. Julia Łubek – Modelarnia Bieruń
2. Lev Khukhrianski – Modelarnia Bieruń
3. Julia Jasińska – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Młodzik dziewcząt
1. Julia Łubek – Modelarnia Bieruń
2. Julia Jasińska – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Junior Młodszy
2. Barbara Durkalec – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Senior
4. Grzegorz Pukowiec – Modelarnia Bieruń
6. Piotr Ryguła – Modelarnia Bieruń
14. Tomasz Dudzik – Modelarnia Bieruń

W kategorii – Open
1. Marek Kalinowski – Modelarnia Bieruń