Zdjęcia z zawodów F1N 2019

Trening
Regularne treningi na pięknej bojszowskiej hali pozwoliły budować formę przed rundą jesienną cyklu Pucharu Polski Modeli Halowych i grudniowymi Mistrzostwami Polski w Suwałkach. Tak więc jesień to podróże na Podkarpacie (Tarnobrzeg, Rzeszów i Krosno) a później Mazury. Na zdjęciach widać jeszcze nieco inną,  artystyczną odsłonę naszego sportu, niekiedy to wręcz balet 😉 jak w wykonaniu naszej J.J.

Tarnobrzeg
Puchar Polski Tarnobrzeg 2019. Pierwsze zawody rundy jesiennej. Dzięki regularnym treningom na bojszowskiej hali wszyscy byliśmy w wyśmienitej formie. Poziom zawodów niezwykle wysoki a wyniki wręcz kosmiczne. Nasze dziewczyny i chłopcy rewelacyjni, ale to był dzień Tomka, którego, po niewiarygodnych rzutach pod sufit hali nazwano „pogromcą wysokich hal…”

Suwałki Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski F1N 2019. Suwałki zdobyte!

Rzeszów
Puchar Polski Rzeszów 2019. Wszyscy spisali się bardzo dobrze. Tak tworzy się drużyna

Puchar Karpat
Puchar Polski, Międzynarodowy Puchar Karpat i finał Pucharu Polski 2019 w jednym. Krosno zdobyte! Co było do wygrania wygraliśmy. Tu narodziła się nazwa Superteam Bieruń, a nasze dziewczyny zostały Złotkami.

Suwałki Modelarnia
Wizyta w modelarni OSiR Suwałki, gdzie instruktor klasy S, aktualny i wielokrotny medalista mistrzostw świata Stanisław Skibicki zademonstrował nam swoje modele z napędem gumowym klasy F1B. Kosmiczna technologia. Sama modelarnia to najlepsza pracownia modelarska w Polsce

Niepołomice
Następne z serii zawody i starty naszych Atomówek