Zawody F1N rok 2021

Pierwszy trening 2021

Kilka zdjęć z pierwszego w tym roku treningu na naszej hali.
Po długiej przerwie energia i tak rozpiera nasze mistrzynie i mistrzów z SuperTeam Bieruń, że aparat nie nadążał za ich ruchami. Stąd ciekawe zdjęcia „duchów” podczas dynamicznych startów modelami F1N.
Z bardzo doświadczonymi koleżankami i kolegami trenowali dzisiaj młodsi zawodnicy, przygotowując się do startów w najbliższych zawodach.
Pucharu Polski F1n już za tydzień w Pyskowicach. Trening odbył się z poszanowaniem wymogów sanitarnych związanych z panującą pandemią.

Pyskowice 2021

IV Zawody Modeli Halowych o Puchar Prezesa GSML w Gliwicach zaliczane do Pucharu Polski 2021 w klasie F1N. Pyskowice, 07.03.2021 r. Drugi dzień „Pyskowickiej dwudniówki” w Hali Sportowej im Huberta Wagnera. Tradycyjnie w niedzielnych zawodach wzięło udział nieco mniej zawodników niż w sobotę, jednak emocje były równe tym z dnia poprzedniego. Bieruński SuperTeam zjawił się ponownie w pełnym składzie. W końcu to teraz nasze „domowe” zawody 😊 W poszczególnych kategoriach wiekowych rywalizacja o miejsca na podium toczyła się do ostatniego lotu. Podobnie jak w sobotę cała drużyna dobrze się spisała zajmując wysokie lokaty w końcowej klasyfikacji. Wszyscy zdobyli więc kolejne punkty do Pucharu Polski 2021. Szczegóły w tabelach wyników. Klasą dla siebie byli zawodnicy z Suwałk, ale Bierunianie, Warszawiacy czy modelarze z Hrubieszowa nie oddawali pola 😉. Podsumowując – bardzo udane zawody, w miłej, towarzyskiej atmosferze, której nie zdołała zakłócić konieczność przestrzegania rygorów sanitarnych. Do zobaczenia za tydzień w Hrubieszowie!

Hrubieszów 2021

XIV Ogólnopolskie Zawody Modeli Szybowców Halowych klasy F1N o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa zaliczane do Pucharu Polski F1N 2021 Hrubieszów 13.03.2021 r. Kolejne zawody cyklu Pucharu Polski F1N w roku 2021. Tym razem uczestnictwo w rywalizacji wiązało się z dłuższą podróżą na wschodnie rubieże kraju. Konkretnie do najdalej wysuniętego na wschód miasta Polski – historycznego Hrubieszowa. Położony nad Huczwą gród był w poprzednich latach bardzo gościnny dla ekipy modelarzy z Bierunia i podobnie było dzisiaj. Sportowa forma dopisała, wszyscy nasi zawodnicy zajęli wysokie lokaty w swoich kategoriach wiekowych (szczegóły w tabelach wyników). Nic dziwnego, że kilkugodzinna podróż powrotna mija w wesołej atmosferze (komentarz piszę na gorąco, kiedy ekipa jest jeszcze w drodze). Dziękujemy organizatorom zawodów, dziękujemy Koleżankom i Kolegom modelarzom z pozostałych klubów. Chcemy też podziękować dysponentom naszej hali sportowej w Bojszowach za jej udostępnienie do treningów. Teraz dłuższa przerwa w zawodach klasy F1N, więc „przesiadamy się” na inne modele i startujemy w Pucharze Polski w klasach A6 i F1D.